• Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • The Staircase

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dear Rider: The Jake Burton Story

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Alpinist

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Val

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • The Novice

    ★★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★★★