• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • WandaVision

  • The Prom

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • Hamilton

  • Out

  • Hollywood

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Frozen II

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Race

    ★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★½

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Kitbull

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Howard

    ★★★½

  • Bao

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Creep 2

    ★★½

  • Gerald's Game

    ★★

  • It

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Loving Vincent

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Cars 3

    ★★★½

  • Dear Basketball

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Lou

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Trolls

  • Sing

    ★★½

  • The Bad Batch

    ★★

  • Blair Witch

  • Inner Workings

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

  • Hush

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Good Dinosaur

    ★★

  • The Peanuts Movie

    ★★★½

  • Sanjay's Super Team