• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Katt Williams: World War III

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • We Own This City

    ★★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Roy Wood Jr.: Imperfect Messenger

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Injustice

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½