RSS feed for Déo

Déo has logged 14 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
I Am Wrath

I Am Wrath

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
That Awkward Moment

That Awkward Moment

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The Expendables 2

The Expendables 2

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Expendables

The Expendables

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Salmon Fishing in the Yemen

Salmon Fishing in the Yemen

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
From Paris with Love

From Paris with Love

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Vacancy

Vacancy

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★★
Edit this entry  
04
Crooked House

Crooked House

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Hunt for Red October

The Hunt for Red October

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Blind Date

Blind Date

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★½
Edit this entry