RSS feed for Dnl

Dnl has logged 11 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
First Cow

First Cow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
My Hero Academia: Heroes Rising

My Hero Academia: Heroes Rising

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Photograph

The Photograph

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Housemaid

The Housemaid

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Honeyland

Honeyland

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ip Man 4: The Finale

Ip Man 4: The Finale

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
63 Up

63 Up

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry