RSS feed for Dan

Dan has logged 15 entries for films during 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Interview

The Interview

2014
×
Read the review Edit this entry  
22
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Winnie the Pooh

Winnie the Pooh

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Big Hero 6

Big Hero 6

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Natural Born Killers

Natural Born Killers

1994
×
★★★★
Edit this entry  
26
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
Edit this entry  
14
Tim's Vermeer

Tim's Vermeer

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
Edit this entry  
23
Saving Mr. Banks

Saving Mr. Banks

2013
×
Edit this entry