Sort by

Noah Del has logged 168 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
A Charlie Brown Christmas

A Charlie Brown Christmas

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Sing 2

Sing 2

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
A Charlie Brown Thanksgiving

A Charlie Brown Thanksgiving

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Eternals

Eternals

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

It's the Great Pumpkin, Charlie Brown

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Insidious

Insidious

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ma

Ma

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Halloween

Halloween

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
New Nightmare

New Nightmare

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Lamb

Lamb

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spectre

Spectre

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry