Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Bad Things

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • The Barn Part II

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • She Came From The Woods

    ★★★

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★

  • 13 Fanboy

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • The Last Matinee

    ★★★

  • Slaxx

    ★★

  • The Funeral Home

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • May the Devil Take You Too

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Yummy

    ★★★

  • Deathcember

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★★

  • The Shed

    ★★

  • Scare Package

    ★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★

  • The Beach House

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • The Other Lamb

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Satanic Panic

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • After Midnight

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Room

    ★★

  • I Trapped the Devil

    ★★★

  • The Furies

    ★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

  • The Lodge

  • Slay Belles

    ★★

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★★★

  • Malevolent

    ★★★★

  • DeadTectives

  • Hell Fest

    ★★