Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • The Seeding

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Knights of the Zodiac

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Sun and Concrete

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Hit Big

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Irati

    ★★★★

  • Mittagsstunde

    ★★★★

  • Evil Eye

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★★★

  • The Kangaroo Conspiracy

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Morbius

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★

  • Book of Love

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Heart of Oak

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Deer King

    ★★★

  • Finding You

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Houseboat

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The Colony

    ★★★★