Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Evil Bong 3: The Wrath of Bong

Evil Bong 3: The Wrath of Bong

2011
×
½
Edit this entry  
16
Evil Bong 2: King Bong

Evil Bong 2: King Bong

2009
×
★★
Edit this entry  
09
Late Night

Late Night

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Rental

The Rental

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
French Kiss

French Kiss

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★½
Edit this entry  
12
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★½
Edit this entry  
09
Like.Share.Follow.

Like.Share.Follow.

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Countdown

Countdown

2019
×
★★
Edit this entry  
06
Assassins

Assassins

2020
×
★★★★
Edit this entry  
02
White Zombie

White Zombie

1932
×
★★★★★
Edit this entry  
01
There Is No

There Is No "I" in Threesome

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
08
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
The Children

The Children

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★★
Edit this entry  
28
Plague Town

Plague Town

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Omen

The Omen

1976
×
★★★
Edit this entry  
20
Village of the Damned

Village of the Damned

1960
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Brood

The Brood

1979
×
★★★½
Edit this entry  
12
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
His House

His House

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Swallow

Swallow

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
#Alive

#Alive

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Blood Quantum

Blood Quantum

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Scare Me

Scare Me

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★½
Edit this entry  
14
The Wizard of Gore

The Wizard of Gore

1970
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cannibal Holocaust

Cannibal Holocaust

1980
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
A Serbian Film

A Serbian Film

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Antichrist

Antichrist

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Spree

Spree

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
Read the review Edit this entry  
28
High Lane

High Lane

2009
×
Read the review Edit this entry  
27
Jason X

Jason X

2001
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Jason Goes to Hell: The Final Friday

Jason Goes to Hell: The Final Friday

1993
×
½
Edit this entry  
27
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
½
Edit this entry  
27
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
½
Edit this entry  
27
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
½
Edit this entry  
27
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★★
Edit this entry  
27
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★½
Edit this entry