Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Hidden Blade

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Christmas with the Campbells

    ★★★

  • The Angels: Kickin' Down The Door

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Poker Face

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Significant Other

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Winter Boy

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • About Fate

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ½

  • The Son

    ½

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Other People's Children

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½