• Kid Galahad

    Kid Galahad

    ★★½

    nah i never knew elvis was an actor lmao

  • Henri

    Henri

    ★½

    did they film this w phone ???

  • Family Switch

    Family Switch

    ★★★½

    surprisingly not that bad

  • Escaping Twin Flames

    Escaping Twin Flames

    ★★★★

    the fact that these two now have a kid is crazy. poor kid.

  • Seaspiracy

    Seaspiracy

    ★★★½

    this documentary was really well made. still ain't going vegan lol im sorry

  • The Creator

    The Creator

    ★★★½

    very predictable but still fun to watch

  • Se7en

    Se7en

    ★★★★★

    fucking insane

  • Take Care of Maya

    Take Care of Maya

    ★★★★★

    heartbreaking

  • John Wick: Chapter 4

    John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

    you arrogant asshole, he didn't shoot

  • Enter the Dragon

    Enter the Dragon

    ★★★★★

    10/10 bc my grandparents said so

  • John Wick

    John Wick

    ★★★★★

    this probably the best action movie i ever seen 🔥

  • Sly

    Sly

    ★★★★★

    legend