sleepy has logged 14 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Lords of Salem

The Lords of Salem

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Halloween

Halloween

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
31

31

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Haunted World of El Superbeasto

The Haunted World of El Superbeasto

2009
×
Read the review Edit this entry  
12
The Devil's Rejects

The Devil's Rejects

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Halloween II

Halloween II

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
House of 1000 Corpses

House of 1000 Corpses

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Raw

Raw

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry