• X

    ★★★

  • Hannah Ha Ha

  • The Civil Dead

  • Retrograde

  • My Brother Is Deaf

  • Roommates

  • Oreo: The Trilogy

  • I Suppose I'm An Inconvenience

  • The Event

  • Ratking

  • Honeycomb

  • Dear Maslow

  • Here I'm

  • Fish Fingers

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Every Time We Meet for Ice Cream Your Whole F*cking Face Explodes

  • Nightmare Alley

  • Holy Wound

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Escape Velocity

  • Venus Retrograde

  • The Sleep of the Dogs

  • RAV1043

  • Poppy

  • The Wet Nurse

  • The Timekeepers of Eternity

  • Crumbs of Life

  • BALL LIGHTNING

  • Psychos

  • Jagged

    ★★

  • HYBRID

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Your Houseplants Are Screaming

  • The Bones

  • Sensual Pill

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Keepsake

  • Face Recognition

  • The Ladies Room

  • In Sync

  • Peacocking

  • April In Her Mind

  • Lost Beyond the Stars

  • Telos or Bust

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Pig

    ★★

  • The Vandal

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Val

    ★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Girl With A Thermal Gun

  • Death Stare: Gigantica

  • What's My Name?

  • Dream of Kafka

  • People in Motion

  • Our Mine

  • Incomplete

  • Iron Family

  • The Truth About Hastings

  • The Dark Odyssey