• LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

  • The Best of Netflix Is a Joke: The Festival

  • Bad Hamster

    ½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Girl in the Picture

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

  • Cristela Alonzo: Middle Classy

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

  • Snoop Dogg's F*cn Around Comedy Special

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★★½

  • Vengeance

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Catopolis

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

  • Crimes of the Future

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Elon Musk's Crash Course

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Men

    ★★★½

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • The Staircase

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Bill Maher: #Adulting

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Morbius

  • The Oscars

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Deep Water

  • The Bad Guys

  • X

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Hypnogogia

  • Studio 666

  • The Batman

  • Heart Shot

  • Ali Wong: Don Wong

  • I Want You Back

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Smile: Live Broadcasts

    ★★★★★

  • The Battlefield

  • Behind the Scenes With Jane Campion