Sort by
  • Foe

    ★★★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★½

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Americana

  • Swarm

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★★

  • Reality

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Rosaline

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★½

  • The Next 365 Days

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

  • Legacy: The True Story of the LA Lakers

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • The Drop

    ½

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Innocent

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★½