Dom has logged 618 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Slumber Party Massacre

Slumber Party Massacre

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Estranged

Estranged

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Instinct

Instinct

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Craft

The Craft

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Cure

Cure

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Guest

Guest

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Peter the Penguin

Peter the Penguin

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Strings

The Strings

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
May I Please Enter

May I Please Enter

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
SHOP: A Pop Opera

SHOP: A Pop Opera

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Lamb

Lamb

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Feast

The Feast

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
She Lives Alone

She Lives Alone

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Velvet Vampire

The Velvet Vampire

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Thirst

Thirst

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Live Spectacle NARUTO ~Song of the Akatsuki~

Live Spectacle NARUTO ~Song of the Akatsuki~

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Playback

Playback

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Animal

Animal

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ryusei-Kacho

Ryusei-Kacho

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Prey

Prey

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Grandmother's House

Grandmother's House

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cape Fear

Cape Fear

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Just Before Dawn

Just Before Dawn

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Relic

The Relic

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Live Spectacle 火影忍者

Live Spectacle 火影忍者

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Next of Kin

Next of Kin

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Woman's Torment

A Woman's Torment

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Whistle and I'll Come to You

Whistle and I'll Come to You

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Kate

Kate

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Trip

The Trip

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Martyrs Lane

Martyrs Lane

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Luz

Luz

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Session 9

Session 9

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Tommy Can't Sleep

Tommy Can't Sleep

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Too Many Cooks

Too Many Cooks

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
OPAL

OPAL

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Possession

Possession

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Oscar's Bell

Oscar's Bell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry