Sort by
  • Babylon

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • Me Before You

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Man of Steel

    ★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★

  • Atonement

    ★★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★½

  • Casino Royale

    ★★★★

  • The Prestige

    ★★★★

  • The Departed

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Gladiator

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★½

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Saving Private Ryan

    ★★★★★

  • American History X

    ★★★★

  • Sleepers

  • Fargo

    ★★½

  • Heat

    ★★★★

  • Casino

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★★

  • Braveheart

    ★★★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Scent of a Woman

    ★★★★★

  • A Few Good Men

    ★★★★½

  • Cape Fear

    ★★★