• Loki

    ★★★★

  • In The Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Thunder Force

    ½

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Batman: Dying Is Easy

    ★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Us Again

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Moxie

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Cherry

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Boss Level

    ★★½

  • The Making of Identity Crisis: a documentary by Jordan Seamón

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Wrong Turn

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Cookie Num Num

    ★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Wish You

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • Music

    ½

  • Locked Down

    ½

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★½

  • Death to 2020

    ★½