RSS feed for Don

Don has logged 17 entries for films during November 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Girl Walk: All Day

Girl Walk: All Day

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Legacy

Legacy

2008
×
Read the review Edit this entry  
29
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Little Nicholas

Little Nicholas

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Not Cool

Not Cool

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mrs. Brown's Boys D'Movie

Mrs. Brown's Boys D'Movie

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Plan 9 from Outer Space

Plan 9 from Outer Space

1959
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Chronicle

Chronicle

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
It Happened One Night

It Happened One Night

1934
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Red Balloon

Red Balloon

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gravity

Gravity

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry