• Dune

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Mad Max Beyond Thunderdome

    ★★

  • Armour of God

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • No Escape

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Devil Story

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Black Christmas

    ★★

  • Dr. Cyclops

    ★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Alien³

    ★★★★

  • The Keep

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★