• The Gray Man

    ★★½

  • Spiderhead

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • They Call Me Magic

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Ambulance

    ★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Bigbug

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★½