Sort by
  • Mother's Day

    ★★

  • Black Knight

    ★★★½

  • The Mother

    ★★

  • I’ll Be Watching

  • Kill Her Goats

    ★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • Robots

    ★★★

  • Derren Brown: Showman

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • The Hunt for Raoul Moat

    ★★★½

  • You’re Killing Me

    ★★★

  • Chupa

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Clock

    ★★★

  • Johnny & Clyde

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★

  • Last Sentinel

    ★★★½

  • From Black

    ★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Castaways

    ★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★½

  • The Swarm

    ★★½

  • Sayen

    ★★

  • 65

    ★★★

  • Monique Olivier: Accessory to Evil

    ★★★

  • Assassin Club

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★★

  • Consecration

    ★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Pillow Party Massacre

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • The Snow Girl

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Tomorrow Job

    ★½

  • Plane

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Furies

    ★★★★

  • UFO Sweden

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Sarah Kohr - Irrlichter

    ★★★

  • High Heat

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Sri Asih

    ★★★

  • Ditto

    ★★★½

  • Poker Face

    ★★★

  • The Friendship Game

    ★★★