Sort by

DonnieDarko666 has logged 470 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Book of Boba Fett

The Book of Boba Fett

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Spine of Night

The Spine of Night

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hunted

Hunted

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Silent Sea

The Silent Sea

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Villainess

The Villainess

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ebola Syndrome

Ebola Syndrome

1996
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Swan Song

Swan Song

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tusk

Tusk

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
South Park: Post COVID: The Return of COVID

South Park: Post COVID: The Return of COVID

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier

Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Antlers

Antlers

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bordertown: The Mural Murders

Bordertown: The Mural Murders

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Krampus

Krampus

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
South Park: Post COVID

South Park: Post COVID

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★★
Edit this entry  
06
The Advent Calendar

The Advent Calendar

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Sightseers

Sightseers

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Never Back Down: Revolt

Never Back Down: Revolt

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Humans

The Humans

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Svaha: The Sixth Finger

Svaha: The Sixth Finger

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Black Friday

Black Friday

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
American Insurrection

American Insurrection

2021
×
★½
Edit this entry  
22
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
My Son

My Son

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hellbound

Hellbound

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Feast

The Feast

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
A House on the Bayou

A House on the Bayou

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dopesick

Dopesick

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
The Others

The Others

2001
×
★★★
Edit this entry  
16
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Clementine

Clementine

2019
×
★★½
Edit this entry  
15
Injustice

Injustice

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Hideout

Hideout

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Bingo Hell

Bingo Hell

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Town

The Town

2012
×
★★½
Edit this entry