Sort by

DonnieDarko666 has logged 44 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Samsara

Samsara

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Vigil

Vigil

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bad Candy

Bad Candy

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Intrusion

Intrusion

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Nine Perfect Strangers

Nine Perfect Strangers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Most Dangerous Game

Most Dangerous Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Stephen

Stephen

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Here Alone

Here Alone

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Old

Old

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Nine Perfect Strangers

Nine Perfect Strangers

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Nightbooks

Nightbooks

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Escape of Shark

Escape of Shark

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Kate

Kate

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fighting For The Motherland 1162

Fighting For The Motherland 1162

2020
×
★★½
Edit this entry  
11
Prey

Prey

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
We Need to Do Something

We Need to Do Something

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nine Perfect Strangers

Nine Perfect Strangers

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Pretty Cheaters, Deadly Lies

Pretty Cheaters, Deadly Lies

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Shadowtown

Shadowtown

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Love & Peace

Love & Peace

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Family

The Family

2013
×
★★★
Edit this entry  
03
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Burial Ground Massacre

Burial Ground Massacre

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Incision

Incision

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Superhost

Superhost

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Nine Perfect Strangers

Nine Perfect Strangers

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Protégé

The Protégé

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Volition

Volition

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry