• Sauce

    ★★★½

  • Tigers Are Not Afraid

  • Cult of Chucky

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★

  • Revenge

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★★½

  • Memoir of a Murderer

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Tim and Eric Awesome Show Great Job! Awesome 10 Year Anniversary Version, Great Job?

    ★★★½

  • Leatherface

    ★★★½

  • Veronica

    ★★★½

  • Check it Out! with Scott Clam

    ★★★½

  • Batman and Harley Quinn

    ★½

  • Junichiro Hayashi: Creepy Images

  • Kiyoshi Kurosawa: Broken Circuits

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★★½

  • Zygote

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • God: Serengeti

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • My First Day

  • Annabelle: Creation

    ★★★★

  • Rakka

    ★★★½

  • The Villainess

    ★★★½

  • In a Heartbeat

    ★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Blade of the Immortal

    ★★★

  • Alien: Covenant - Prologue: The Crossing

    ★★★½

  • Phoenix Forgotten

    ★★½

  • My Friend Dahmer

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★½

  • Mayhem

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Evil Within

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • 78/52

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★

  • Fallout: The Wanderer

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Come Together

    ★★★★★

  • Underworld: Blood Wars

    ★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★

  • Cautionary Tales

    ★★★½

  • The Walking Dead: The Journey So Far

    ★★★½

  • Terrifier

    ★★½

  • Gantz:O

    ★★★½

  • Phantasm: Ravager

    ★★½

  • Better Watch Out

    ★★★★½

  • The Void

    ★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★½

  • The Age of Shadows

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

    ★★★½

  • Suicide Squad

  • Shin Godzilla

    ★★★★