• Terrified

    ★★★★½

  • Taylor Swift: Speak Now World Tour Live

    ★★★★

  • Better Watch Out

    ★★★★½

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Chicken Little

    ★★★½

  • Peter and the Wolf

    ★★★½

  • Sleeping Beauty

    ★★★★

  • The Ugly Duckling

    ★★★½

  • To Oz! The Making of a Classic

    ★★★★

  • House of Dracula

    ★★½

  • House of Frankenstein

    ★★★★

  • Frankenstein Meets the Wolf Man

    ★★★

  • The Ghost of Frankenstein

    ★★★★½

  • Thir13en Ghosts

    ★★★

  • Plan 9 from Outer Space

    ★★★★

  • Stargirl

    ★★★

  • The future

    ★★★½