Sort by
  • Silent Night

    ★★½

  • The Addiction

    ★★

  • Maniac Cop

    ★★

  • Game Over

    ★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Dual

    ★★

  • American Mary

    ★★★

  • Run All Night

    ★★½

  • The Devils

    ★★½

  • Martyrs

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Seeding of a Ghost

    ★★½

  • Scare Me

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★

  • VFW

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • For Love of the Game

    ★½