• Minions: The Rise of Gru

    ½

  • Jurassic World: Dominion

    ½

  • Turning Red

    ½

  • South Park: Post Covid

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★½

  • Eternals

  • No Time to Die

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Ambiancé

    ½

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Closed for Storm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★

  • Peninsula

    ★★½

  • Hamilton

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Out

  • New York New York

    ½

  • TFW No GF

    ★★

  • Mulan

    ★★

  • Hillary

    ½

  • Playdate With Destiny

    ½

  • Onward

    ★★★

  • Circumstantial Pleasures

    ★★

  • Not Dead Yet

    ★★★

  • Lamp Life

    ★★★

  • Feels Good Man

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Cuties

    ½

  • The Man Standing Next

  • A Fall from Grace

  • Loop

    ★½

  • The Turning Point

    ½

  • A Bicycle Ride In A Walmart

    ½

  • A Family Christmas Gift

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars Collection

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Cats

    ½

  • Wind

    ★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

    ★★

  • 6 Underground

    ½

  • Steven Universe Future

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

    ★★★½

  • 1917

    ★★

  • One Day at Disney

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

    ★★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

  • Christmas at Graceland: Home for the Holidays

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

    ★★★