Sort by

DoodleFizz has logged 24 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Kon-Tiki

Kon-Tiki

2012
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Cars

Cars

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Star Wars: The Clone Wars

Star Wars: The Clone Wars

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Wonder

Wonder

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★
Edit this entry  
05
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★½
Edit this entry  
13
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Sami Blood

Sami Blood

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★½
Edit this entry