Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

  • The Beast

    ★★★★½

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★½

  • It's Raining Men

    ★★★½

  • Yannick

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Second Tour

    ★★★½

  • A Place to Fight For

    ★★

  • The Old Oak

    ★★★

  • Just the Two of Us

    ★★★½

  • Kidnapped

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Four Daughters

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • The Animal Kingdom

    ★★★★★

  • All Your Faces

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • On the Adamant

    ★★★★

  • Sage homme

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • In a Better World

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Other People's Children

    ★★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • Athena

  • Blue Jean

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • The In(famous) Youssef Salem

    ★★★★

  • Loving Memories

    ★★★

  • Angry Annie

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Freestyle

    ★★★

  • Broker

    ★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Leila's Brothers

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Our Brothers

    ★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • November

    ★★½

  • Forever Young

    ★★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Don Juan

    ½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Revoir Paris

    ★★★★½

  • The Night of the 12th

    ★★★★

  • Brother and Sister

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Maigret

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Unrest

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★★★

  • The Passengers of the Night

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½