Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Bill Maher: #Adulting

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Mistletoe Mixup

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • The Christmas Contest

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • A Castle for Christmas

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Dune

    ★★

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Locked Down

    ★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Safety

    ★★

  • Godmothered

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Mank

  • Operation Christmas Drop

  • On the 12th Date of Christmas

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Fatman

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Joe Bell

  • Wolfwalkers

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★