RSS feed for Ere I am

Ere I am has logged 22 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Edit this entry  
31
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Edit this entry  
31
Genesis: Together and Apart

Genesis: Together and Apart

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
DeepStar Six

DeepStar Six

1989
×
Edit this entry  
29
Testament

Testament

1983
×
★★★★
Edit this entry  
28
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Hunger

The Hunger

1983
×
★★★
Edit this entry  
28
Deep Rising

Deep Rising

1998
×
★½
Edit this entry  
24
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Edit this entry  
23
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
Ator, the Fighting Eagle

Ator, the Fighting Eagle

1982
×
Edit this entry  
23
Killer Fish

Killer Fish

1979
×
Edit this entry  
22
Rampage

Rampage

2018
×
Edit this entry  
15
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Day Time Ended

The Day Time Ended

1980
×
Edit this entry  
09
The Cured

The Cured

2017
×
★★
Edit this entry  
07
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Edit this entry  
04
The Night Eats the World

The Night Eats the World

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lords of the Deep

Lords of the Deep

1989
×
Edit this entry  
02
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry