RSS feed for dormanianhiccup
  • Unicorn Store

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★★

  • The Princess Bride

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Eddie the Eagle

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Welcome to Sodom

    ★★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Les Misérables

    ★★★★★