Double has logged 19 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hale County This Morning, This Evening

Hale County This Morning, This Evening

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Lifeboat

Lifeboat

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
DeKalb Elementary

DeKalb Elementary

2017
×
Edit this entry  
18
First Man

First Man

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
RBG

RBG

2018
×
Read the review Edit this entry  
05
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry