• Hubie Halloween

    ★★★

  • Tales from the Hood 3

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Peninsula

  • Black Water: Abyss

    ★★★

  • Ghosts of War

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Blade: The Iron Cross

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Becky

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Hunter's Moon

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • (My) Truth: The Rape of 2 Coreys

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • The Turning

    ★★½

  • Underwater

    ★★★

  • The Grudge

    ★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Return of the Slasher Nurse

    ★★½

  • Pilgrim

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Rattlesnake

    ★★★

  • Countdown

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Weedjies: Halloweed Night

    ★★½

  • Don't Run

    ★★½

  • Outback

    ★★

  • Are You Afraid of the Dark?

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★

  • Wrinkles the Clown

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★

  • Gags The Clown

  • Joker

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★★½

  • Clownado

  • Rabid

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★

  • Witches in the Woods

    ★★½

  • Exorcism at 60,000 Feet

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Aquaslash

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • 1BR

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★★★