Sort by
  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Elevator Game

    ★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Patient

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★