• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • LCD Soundsystem Holiday Special

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • The Call

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★½

  • Strasbourg 1518

    ★★★★