• In a Heartbeat

    ★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Goodbye Forever Party

  • Dear Basketball

  • The Beach Boys: Making Pet Sounds

  • Peppa Pig: My First Cinema Experience

  • asdfmovie10

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★½

  • What the Health

  • The Making of The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  • The Disaster Artist

    ★★

  • Muppet Guys Talking: Secrets Behind the Show the Whole World Watched

  • The Boss Baby

    ★½

  • Beauty and the Beast

    ½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • YouTube Poop: The Movie

  • Hidden Figures

    ★★

  • Bee and PuppyCat

  • The Snowy Day

  • Moana

    ★★★

  • Trolland

    ★★★½

  • Planet Earth II

  • Infinity Train

  • Becky Prim

  • Doctor Strange

  • Summer Camp Island

    ★★½

  • Are you lost in the world like me?

    ½

  • The STIX Movie

    ½

  • Trolls

    ½

  • Storks

    ★★★

  • Sing

    ★★

  • The Giant's Dream: The Making of the Iron Giant

  • Moonlight

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Pete's Dragon

  • Ghostbusters

  • Rock Dog

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • Ice Age: Collision Course

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★½

  • The BFG

    ★★½

  • The Angry Birds Movie

    ★★★★

  • Pass Thru

  • The Jungle Book

    ★★

  • Sausage Party

    ★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★

  • Robinson Crusoe: The Wild Life

  • Paint Drying

    ½

  • Life, Animated

  • Monkey Up

  • Norm of the North

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Eddie the Eagle

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

  • #Horror

  • Restoring the Apu Trilogy

  • The Misadventures of Rick and Morty

  • The Good Dinosaur

    ★★½

  • The Peanuts Movie

    ★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

  • Birdboy: The Forgotten Children

    ★★★★★

  • Weird Simpsons VHS

  • Hotel Transylvania 2

  • Anomalisa

    ★★★★½

  • Blinky Bill the Movie

  • Detective Heart of America: The Final Freedom

  • asdfmovie9