• Untitled Paul Thomas Anderson Project

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Batman: Dying Is Easy

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Cherry

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • A Recipe for Seduction

  • The Prom

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Supernova

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Monday

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Mainstream

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • Sam Jay: 3 in the Morning

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★★★

  • Money Plane

  • Hamilton

    ★★★★½

  • The Craft Behind Succession

    ★★★★★

  • George Lopez: We'll Do It for Half

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Two Little Boys

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Rhubarb

  • The Half of It

    ★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • A Smaller World

    ★★★★★

  • Detroit Evolution

    ★★★★

  • Waiting

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★★

  • The Incredible Theft of Celine's Beloved

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • I Still Believe

    ★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★★

  • Wave Sounds

  • Pete Davidson: Alive from New York