• The Princess Diaries

    ★★★

  • Gia

    ★★★★

  • Primal Fear

    ★★★★½

  • Parting Glances

    ★★★★

  • Vertigo

    ★★★★

  • Disobedience

    ★★★½

  • A Woman Under the Influence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★½

  • Possession

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Requiem for a Dream

    ★★★½

  • I'm Not There

    ★★

  • Sister Act

    ★★★

  • Dope

    ★★★½

  • Office Space

    ★★★½