RSS feed for Dr.

Dr. has watched 10 films released in the 1990s.

  • Con Air

    ★★★½

  • Romeo + Juliet

    ★★★★

  • The Rock

    ★★★½

  • Leaving Las Vegas

    ★★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Heart and Souls

    ★★★

  • Army of Darkness

    ★★★½

  • Batman Returns

    ★★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★