RSS feed for Dr.
  • In the Mood for Love

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Lincoln

    ★★★½

  • Death Proof

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Under the Skin

    ★★★★

  • Stuber

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Child's Play

    ★★★★½

  • Batman Returns

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★