• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★½

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • Cryptoland

    ½

  • Encanto

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • C.I.Ape

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Karen

  • Cinderella

  • Cyrano

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Habit

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

  • Belle

    ★★★½

  • Lamb

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Far From the Tree

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½