Sort by

dragonsblood23 has logged 11 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Be Kind Rewind

Be Kind Rewind

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Cool Cat Fights Coronavirus

Cool Cat Fights Coronavirus

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Young Frankenstein

Young Frankenstein

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Amadeus

Amadeus

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Here Comes Peter Cottontail

Here Comes Peter Cottontail

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry