Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★½

  • Groot Noses Around

    ★★★

  • Are You My Groot?

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★★★

  • Ahsoka

  • Master & Apprentice: A Special Look at Ahsoka

    ★★★½

  • River Wild

    ★★★

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★★★

  • The Monkey King

    ★★★½

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★½

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Unknown: Cave of Bones

    ★★★½

  • Quicksand

    ★★★

  • The Jewel Thief

    ★★★

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★½

  • The King Who Never Was

    ★★★

  • Unknown: The Lost Pyramid

    ★★★½

  • Bull Shark Bandits

    ★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • The Flash

    ★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Arnold

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★★

  • Murder at Carter County Mines

    ★★★

  • Bama Rush

  • Wanda Sykes: I'm an Entertainer

    ★★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • Call Me Kate

    ★★★½

  • Death's Roulette

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★½

  • I’ll Be Watching

    ★★½

  • Aaron Carter: The Little Prince of Pop

    ★★★

  • The Black Demon

    ★★★½

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Longest Third Date

    ★★★

  • Cocaine Bear: The True Story

    ★★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★½

  • You’re Killing Me

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Monumental: Ellie Goulding at Kew Gardens

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Only You: An Animated Shorts Collection

    ★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★½

  • Noise

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★½

  • The Idaho College Murders

    ★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Ritual Killer

    ★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • Unseen

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★★

  • 65

    ★★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★