Reeves has logged 18 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
He's All That

He's All That

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Candyman: Farewell to the Flesh

Candyman: Farewell to the Flesh

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spiral

Spiral

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Sandy Wexler

Sandy Wexler

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Her Deadly Sugar Daddy

Her Deadly Sugar Daddy

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
15
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Eyes of Laura Mars

Eyes of Laura Mars

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dead & Buried

Dead & Buried

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Evilspeak

Evilspeak

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Random Acts of Violence

Random Acts of Violence

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Cotton Comes to Harlem

Cotton Comes to Harlem

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Q: Into the Storm

Q: Into the Storm

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Night Moves

Night Moves

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry