• Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Bingo Hell

  • Venom: Let There Be Carnage

  • There's Someone Inside Your House

  • Nightbooks

    ★½

  • Kate

    ★★★½

  • Dune

  • Superhost

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

  • Free Guy

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Claw

    ★★★

  • Babysitter Must Die

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • Great White

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★★½

  • The Power

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★★

  • The Devil Below

    ★★½

  • Coming 2 America

  • Willy's Wonderland

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Black Art: In the Absence of Light

    ★★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • In the Earth

    ★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★★

  • The Little Things

  • Stallone: Frank, That Is

    ★★★★

  • The Marksman

    ★★

  • Death to 2020

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • What Lies Below

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Charles Bronson: The Spirit of Masculinity

    ★★★★★

  • Return To Splatter Farm

    ★★★★

  • The Retreat

    ★★

  • A Creepshow Animated Special

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Soul

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Sex, Drugs & Bicycles

    ★★★½

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Caveat

    ★★★

  • A Nightmare Wakes

  • Vampires vs. the Bronx

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★