RSS feed for Andrew Estrella
  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Platform

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ready or Not

  • Crawl

  • The Lion King

    ★★

  • Annabelle Comes Home

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Ma

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Yesterday

    ★★★

  • A Dog's Journey

    ★★

  • The Intruder

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Us

    ★★

  • Dumbo

  • Captain Marvel

  • Cold Pursuit

  • Miss Bala

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • Apollo 11

    ★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Escape Room

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Perfectos desconocidos

    ★★★

  • Swing Kids

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • The Possession of Hannah Grace

  • Aquaman

  • Second Act

  • Instant Family

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★

  • On the Basis of Sex

  • The Grinch

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★

  • Barry

    ★★

  • Overlord

    ★★★

  • Apostle

    ★★

  • Once Upon a Deadpool

    ★★

  • Green Book

    ★★★

  • Her Smell

    ★★

  • High Life

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Ben Is Back

    ★★

  • Widows

    ★★★

  • The Chambermaid

    ★★

  • Gloria Bell

    ★★

  • Never Look Away

    ★★★

  • Boy Erased

    ★★

  • Free Solo

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★

  • Age of Sail

    ★★

  • Roma

    ★★★

  • Skin

  • Yara

  • Christopher Robin

    ★★

  • Bullets

  • Business Meeting