• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★

  • Honeydew

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★½

  • Mangrove

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • This Is Paris

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Tragic Jungle

    ★★★

  • Don't Tell a Soul

  • The Sound of Philadelphia

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Cut Throat City

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

  • Greyhound

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Becky

  • The Lovebirds

    ★½

  • Capone

    ★★½

  • Sputnik

  • The Droving

    ★★½

  • The Last Dance

  • 12 Hour Shift

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★½

  • Tigertail

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Plot Against America

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Sweet Thing

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Lost Girls

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Relic

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Time

    ★★★½

  • Cuties

    ★★★½

  • Amulet

    ★★★

  • Paul Schrader: Man in a Room

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Impetigore

    ★★★½

  • The Amusement Park

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Shed

    ★★½

  • Free Time

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½